Contact Form

Name

Email *

Message *

Wednesday, August 22, 2012

Pesëvjeçari imiton Balotellin


Futbollisti kontrovers italian, Mario Balotelli, u bë i popullarizuar në gjithë botën pas golit të dytë ndaj Gjermanisë në gjysmëfinale të Euro 2012, të cilin e festoi në mënyrë të veçantë. Kujtojmë, pasi ‘shpoi’ portën e Manuel Neuer, SuperMario u kthye kah bashkëlojtarët, largoi fanellën dhe tregoi secilin muskul në trupin e tij. Pesëvjeçari Joseph e ka imituar sulmuesin e famshëm pas një goli të shënuar në një lojë me moshatarët e tij.