Contact Form

Name

Email *

Message *

Tuesday, August 28, 2012

Ja macja e vecante qe te jep "pellemben"


Nje mace e re eshte zbuluar permes nje videoje ne Gjermani. Behet fjale per nje me ngjyre te zeze, qe nuk sjell ters dhe per me teper ka vecantine qe te jep "pellemben", si per te te uruar diten e mire. E kush nuk do ta donte nje mace te tille ne shtepi!?