Contact Form

Name

Email *

Message *

Saturday, August 25, 2012

Babai me i cmendur ne Bote...


Ti si do ndiheshe nese babai yt… ju linte cdo mengjes tek autobuzi i shkolles duke ju pershendetur i shenderuar ne cdo gje qe ju mund te imagjinoni, te gjitha keto ne prezence te femijve te tjere? Sigurisht jo mire! Shikoni si pershendet cdo mengjes femijen e tij ky baba i cmendur! Dale Price nga Utah te SHBA pershendet djalin e tij cdo mengjes me nje veshje te cuditeshme. Nga nuse dhe sirene deri dhe Batman! C’thote ai… Eshte nje menyre qe ti tregojme femijve interesin qe kemi per ta.Thjesht eshte nje menyre pak me ndryshe, eshte menyra e babait. 16-Vjecari sot Rain nuk mund te themi se ndihet mire sidomos heren e pare kur babi i tij beri kete veprim!. Me pas kjo gje u be argetuese pasi femijet prisnin me padurim mengjesin per te pare Dale Price, ne c’fare figure cartoon eshte shenderuar.