Contact Form

Name

Email *

Message *

Friday, August 24, 2012

Upss...Lady Gaga tregon gjoksin per fansat


Ne një video te postuar ne YouTube, këngëtarja 26 vjeçare ka dashur te zbuloje pak nga intimiteti i saj për fansat qe i quan “mostra te vegjël”. Stefani Germanotta shfaqet pa makijazh dhe ende me flokët platin. Ajo shpjegon se videot janë xhiruar për Krishtlindje nga motra e saj Natali. Mund te shohim Gaga-n me famullin e saj dhe me mamanë. Me pas rreth minutës 1:20 Lady Gaga kërcen ne mënyrë te shthurur dhe ngre here pas here bluzën duke treguar gjoksin tek kamera. Videoja përfundon me përsëritjen e një prej koncerteve te saj.