Contact Form

Name

Email *

Message *

Thursday, August 2, 2012

Oopss...fliste me te dashurin ne Skype kur nga mbrapa...


Behet fjale per nje vajze e cila nderkohe qe eshte duke folur me te dashurin e saj, live ne skype dhe i "ledhatohet"atij duke i thene:"Jam shume e lodhur zemer...!"Kur papritur shfaqet ne menyre aksidentale dashnori i saj.Nderkohe qe vajza nuk ka vene re qe pas saj,dashnori beri gafen me te madhe,duke u shfaqur lakuriq,i pergjigjet negativisht pyetjes qe i beri i dashuri i saj nese ndodhej dikush tjeter ne shtepi me te?Per me teper ndiqni videon.