Contact Form

Name

Email *

Message *

Wednesday, September 5, 2012

Macja e vecante me koken dyngjyreshe


Nje kelysh maceje, e quajtur Venus, me koke gjysme te zeze dhe gjysme te kuqe, nje sy te gjelber e nje blu, eshte bere nje "fenomen" ne rrjet. Faqja e saj ne Facebook, plot me foto, ka arritur në pak ditë më shumë se 40 mijë fansa. Kurse video me gjestet e saj simpatike ka arritur thuajse 1 milione shikime.