Contact Form

Name

Email *

Message *

Wednesday, September 12, 2012

Ish-medalistja olimpike punon si prostitutë

"Ka trup shumë atletik" është përshkrimi i vendosur në uebfaqen e një shtëpie publike në Gjermani, për një yll të sportit që bashkë me shumë shoqe të tjera ofrojnë shërbimet e tyre, shkruan sot Koha Ditore.

Mirëpo askush nuk ka menduar se kjo femër me nofkën Ina, trupi i së cilës përshkruhet si "atletik", në të vërtetë është ish-ylli i sportit të gjimnastikës, Florica Leonida. 

Rumunia 25-vjeçare në vitin 2004 ka fituar medaljen e argjendtë në Lojërat Olimpike duke përfaqësuar shtetin e saj, raporton e përditshmja rumune "Cancan". Leonida gjithashtu ka fituar edhe titullin e kampionit të Evropës në paralele për juniore në vitin 2003 dhe medaljen e argjendtë në kampionatin e Rumanisë.