Contact Form

Name

Email *

Message *

Wednesday, October 3, 2012

Aktori turk “Ezel” pranon se është homoseksual

Aktori i famshëm turk i njohur më shume nga seriali “Ezel”  Kenan Imirzalioglu ka pranuar se është homoseksual, shkruajnë mediat ballkanike.

“Ezeli” ka thënë se më nuk mund të fsheh për orientimin seksual dhe të aktrojë se i dashuron femrat. “Nuk mund të jëtoj më me gënjeshtra. Vendosa të mos veproj edhe unë si aktori tjetër nga seriali ”Sulejmani i Madhërishëm” Burak Ozçivit, i cili poashtu është zbuluar se është homoseksual mirëpo ka fshehur orientimin seksual.

Aktorin të cilin femrat e adhurojnë ndërsa meshkujt janë xheloz, para disa kohësh papritmas është ndarë nga bukuroshja turke Zejnep Beserler me të cilën ishtë në lidhje gjashtë vite.

Sa është ky lajm i vërtetë që qarkullon nëpër mediet turke dhe ballkanase pritet të  shifet në ditët në vazhdim a do të ketë demantim nga vet aktori.